banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Růst vlasů - diskuze

11 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj holky, tak jsem se konečně rozhodla řešit můj problém s padáním vlasů... něco jsem si prošla, je toho na trhu docela hodně, různé tabletky proti padání vlasů a pro růst vlasů, byla jsem v lékárně nechat si poradit... krom tabletek tedy budu dbát i na lepší životosprávu a stravu, chci si ale dodat i ty tabletky. a tak se ptám i tady - máte s nějakými pilulkami na růst vlasů nebo šampony dobré zkušenosti?
Mě se osvědčilo užívat Orcacollagen - vlasy už po zhruba 14 dnech padaly výrazně méně a teď po 2 měsících užívání nepadají vůbec, zlepšila se kvalita a taky rostou nové.
@Lidka5 Taky ho piju každé ráno - mě vlasy začaly padat v přechodu a byl to fakt děs! Vyzkoušela jsem snad vše z drogérie i z lékárny, ale nezabralo nic. Až pak mi kamarádka doporučila www.orcacollagen.cz a zhruba po jednom balení vlasy padaly výrazně méně a teď mám klid úplně :) Navíc mám i hydratovanější a zjemněnou pleť a pevnější nehty. Doporučím i jejich členství - pak čerpáte plno výhod (slevu na kolagen, poštovné zdarma ...).
Tohle jsem taky řešila a doufala jsem že se to srovná časem samo, ale marně...nakonec jsem po zkoušení různých přípravků šla na specializovanou kliniku, kde mi udělali trichologické vyšetření, zjistili kde je problém a nasadili mi léčivou kúru. Za pár měsíců jsem měla konečně zase vlasy v pohodě, dokonce mi přijde, že je mám teď hustější a zdravější než předtím
@madlanna U mě to teda podle mě není tak závažný problém na to abych musela na vyšetření. Jen mi přijde, že mi vlasy rostou tak 3x pomaleji než před rokem. Nejvíce si toho všímám na nových vlasech, dřív jsem měla pořád nové podrosty (a nadávala na ně..) ale co bych za ně teď dala. Co se dá v péči o vlasy zlepšit aby to podpořilo jejich růst?
@dynuna Na tohle jsou skvělé přírodní doplňky. Dobré složení má třeba Foligo, které obsahuje opravu všechny látky, které mohou vlasům nějak pomoci. Vlasy většinou bývají špatné kvůli stravě (nebo stresu). Takže doplňky dost často pomohou.
Mně se hodně osvědčily přípravky Head and beard
@Hankaa123 To neznám, jak to funguje?
@Betuska12 Zdravím maminky, mě začaly padat vlasy již v těhotenství , teď už mám 2 měsíce po porodu a vlasy mi pořád padají, za chvíli budu asi plešatá..... Vždycky jsem měla hodně vlasů a teď mám tak polovinu a jestli to takto půjde, tak mi nezůstanou žádné vlasy. Malého kojím, takže musím počkat až dokojím, abych mohla začít asi s nějakými vitamíny. Nebo existuje i něco co můžu používat či využívat i v době kojení?
Ahoj, zrovna jsem tohle nedávno řešila. Dost jsem se o to zajímala, a pak mi bylo i mým doktorem potvrzeno, že pilulky toho moc nezmůžou. Tělo si z té dávky v tabletě vezme strašně málo. Šampony jsou vyhozené peníze, protože co se týče vlasů, jde hlavně o tělo a pokožku hlavy. Podstoupila jsem teda měsíční terapii, která je na základě infuzí, které mají idnividuální složení podle toho, co ti chybí (vitamíny, minerály) a pak hlavní složka bepanthen. Je to všechno pod dozorem doktora. Dělají to v Praze v Charm Clinic a jmenuje se to Hair Growth. Je to trochu dražší, ale myslim, že to za to určitě stojí, protože to je všechno na základě krevních testů a přizpůsobeno tobě. Tak držim palce! :-)
@Sabina_86 Tyjo, ahoj, moc díky za reakci, všimla jsem si jí až teď! Praha je pro mě hodně zruky. no ale taky jsem si zašla za odborníkem. dostala jsem doporučeno co a jak ohledně stravy a vitamínů co mi chybí. Od října se snažím zlepšit celkově svůj příjem vitamínů a minerálů a projevilo se to hooodně na nehtech, ty mám teď hodně pevné. krom toho si dodávám vitamíny ale je to jak říkáš, je třeba dbát na to v čem se ty vitamíny rozpouští (třeba je blbost brát vitamíny rozpustné v tucích a nejíst žádné tuky žejo) beru teda ještě Curapil, ono s těma tabletkama je třeba je brát prostě delší dobu, než se to projeví :) teď už to na sobě vidím, rostou mi nové vlasy a pozoruju zlepšení. je to pomalé ale na to mě doktor upozornil.
@pěkňule Jestli mohu doporučit z vlastní zkušenosti, tak bych sáhla po doplňku stravy https://www.vlasimo.cz/ Mně se osvědčil výborně, případně bych koukala po něčem co má podobné složení, protože bylinky podle mě opravdu fungují. Má to mít více účinků, ale já to nejvíc zpozorovala na růstu nových vlasů. Trochu se zlepšila kvalita, ale opravdu je teď vidět, že mám vlasy hustší a je jich více. Používám to pravidelně už přes půl roku.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

16 %
10 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

59 %
37 hlasů

17 %
11 hlasů

Celkem hlasovalo 63 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40